вівторок, 26 жовтня 2021 р.

Інституційний аудит у Козацькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів

       



                             
 18 жовтня  у Козацькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів розпочався  ІНСТИТУЦІЙНИЙ АУДИТ.  Протягом 5 днів освітні експерти   допомагали школі поглянути на себе зі сторони , ґрунтовно  вивчали  освітні та управлінські процеси закладу.

Козацький ЗЗСО І-ІІІ ступенів став
 першим у Бобровицькій міській громаді,  де пройшло  оцінювання якості освітньої діяльності школи, що базується на новій  для України процедурі, яка прийшла на зміну державній атестації.

         Інституційний аудит – це  зовнішнє оцінювання діяльності школи, що базується на вивченні освітніх та управлінських процесів.  Аудит покликаний допомогти школам стати більш якісними і в подальшому сформувати та підтримувати  культуру якості освіти, що базується на прозорості, інноваційності та партнерстві учасників освітнього процесу. Подібні системи оцінки якості освіти успішно працюють у більшості європейських країн – Австрії, Великій Британії, Норвегії, Данії, Бельгії, Швеції, Чехії, Литві.

        Під час проведення аудиту освітні експерти звернули увагу  на успішні аспекти діяльності шкіл,   а також на ті, де якість освітньої діяльності є низькою  та потребує вдосконалення. За результатами аудиту заклад отримав рекомендації, орієнтуючись на які, можливо підвищити рівень освітньої  діяльності.


          Весь колектив закладу освіти , здобувачі освіти та батьки , вдячні освітнім експертам за їхню  неупереджену оцінку діяльності Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Заклад освіти отримав методичні рекомендації для удосконалення ефективності своєї роботи і заклав під час інституційного аудиту надійну базу для свого подальшого розвитку.



середа, 20 жовтня 2021 р.

Торгівля людьми – прояв сучасного рабства

18 жовтня відзначався Європейський дент боротьби з торгівлею людьми.Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання - ефективний інструмент протидії. Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття. "Торгівля людьми – прояв сучасного рабства" - під такою темою було проведено виховні години у 6-10 класах. Також  здобувачі освіти намалювали плакати на тему "Протидія торгівлі людьми"


вівторок, 19 жовтня 2021 р.

Гра Правда чи ні"

 


Найважливішим аспектом розвитку дитини є формування послідовного і логічного мислення. Для того,щоб краще орієнтуватися у життєвих ситуаціях, пояснювати різноманітні явища, вміти чітко відстоювати власну думку, малечі необхідно розвивати логіку. Тому здобувачі освіти 10 класу провели з молодшими учнями відео гру "Правда чи ні". Дітям сподобалось відповідать на питання та чекати правильну відповідь, також вони змогли дізнатися багато нового.

неділя, 17 жовтня 2021 р.

"Potato Day"


 



13 жовтня віддбувся відкритий виховний захід з англійської мови "Potato Day", в якому взяли участь учні 6 класу. Учні познайомилися з історією та традиціями святкування цього свята, придумали емблеми, позмагалися в чистінні картоплі, підготували презентацію улюбленої страви з картоплі та виготовили фігурки з картоплин.





середа, 13 жовтня 2021 р.

Місячник правових знань

 Дитина, як і кожна людська істота, від народження має права.
Права дитини — це певні можливості, які потрібні дітям для того, щоб жити і дорослішати. Дитиною вважають людину віком до 18 років. Саме діти внаслідок своєї фізичної і розумової незрілості потребують особливої охорони і піклування з боку батьків і суспільства.
Дитинство — найважливіший період у житті людини, коли вона формується фізично, психічно, інтелектуально, здобуваючи необхідні знання, уміння і навички.
Права дитини захищені Конституцію України; Законом України «Про охорону дитинства»; Законом України «Про освіту», Конвенцією ООН про права дитини,
Згідно з Конвенцією, всі діти рівні у правах.
Права дитини не можуть бути обмежені ні за кольором шкіри, ні за релігією, національним чи майновим станом, ні за станом здоров'я чи за походженням. Тому, щоб здобувачі освіти дізналися більше у бібліотеці створено виставку "Права дитини".

День художника

 Щороку, у другу неділю жовтня, згідно з Указом Президента (№ 1132/98) від 9 жовтня 1998 року, в Україні відзначається  День художника. 
Цьогоріч мистецьке свято припало на 10 жовтня.
Образотворче мистецтво одна з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Художні роботи надихають та спонукають замислитися над суттю буття.
Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика – невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Творчі досягнення художників свідчать про потужний потенціал народу і водночас сприяють створенню позитивного іміджу України у світі. Тому і здобувачі освіти Козацького ЗЗСО прилучилися до цього свята. Члени учнівського самоврядування провели невеличкий експеримент. Вони запропонували учням намалювати осінній пейзаж. Зразок дали 6-10 класам, він був у всіх однаковий, що з цього вийшло погляньте самі. Кожен, хто малював пейзаж, бачив його по своєму. Малюнки вийшли просто чудові та неповторні.













 

пʼятниця, 1 жовтня 2021 р.

День самоврядування

 Сьогодні в нашому навчальному закладі пройшов день учнівського самоврядування. Здобувачі освіти 9-10 класів виконували обов'язки педагогічного колективу. Учні підготувалися до уроків та старанно провели їх. На підсумковій лінійці "молоді вчителі" поділилися враженням про свою працю. Декому вдалося все на уроці, а декому було важко організувати клас. В підсумку сказали, що вчительський хліб дуже важкий.

А що ж робили вчителі в цей час, спитаєте ви? А ми навчалися теж. Для педагогічного колективу був складений окремий розклад уроків. Особливо нам сподобався урок фізичної культури. 


Урок "Стоп булінг"

                                    

30 вересня учні 6,7,9,10 класів взяли участь у проведенні Всеукраїнського тижня протидії булінгу. Було проведено урок "Стоп булінг". Учні взяли участь у методі розстановки сил, переглянули тематичні відеоролики, склали власні заходи щодо протидії булінгу на рівні держави, на рівні школи, на рівні класу та на рівні учня. Школярі ознайомилися з правилами протидії кібербулінгу. На кожну класну кімнату було почеплено знак "Стоп булінг"